Jesteś tutaj

Pracownicy naukowi

Pokój
Obrazek użytkownika Rahul Basu
Astronom dr Rahul Basu rahul@astro.ia.uz.zgora.pl 022 A-2
Obrazek użytkownika Ulrich Geppert
Profesor prof. dr hab. Ulrich Geppert 68 328 2805 Ulrich.Geppert@dlr.de A-2 025 -> Konsultacje: piątek 11:00-13:00;
Obrazek użytkownika Janusz Gil (1951 - 2014)
Profesor prof. dr hab. Janusz Gil (1951 - 2014)
Obrazek użytkownika Dorota Gondek-Rosińska
Profesor UZ dr hab. Dorota Gondek-Rosińska (+48) 68 328 22 15 d.rosinska@ia.uz.zgora.pl A-2 013 -> Konsultacje: wtorek 16:00-17:30;
Obrazek użytkownika Roman Juszkiewicz (1952-2012)
Profesor prof. dr hab. Roman Juszkiewicz (1952-2012)
Obrazek użytkownika Jarosław Kijak
Profesor UZ dr hab. Jarosław Kijak +(48) 328 24 56, (+48) 68 328 29 48, jkijak@astro.ia.uz.zgora.pl A-29 107b; A-2 017-> Konsultacje: poniedziałek 10:00-11:30;
Obrazek użytkownika Krzysztof Krzeszowki
Adiunkt dr Krzysztof Krzeszowki (+48) 68 328 25 20 chriss@astro.ia.uz.zgora.pl A-2 011, Konsultacje: wtorek 9:40-11:10
Obrazek użytkownika Wojciech Lewandowski
Adiunkt dr hab. Wojciech Lewandowski (+48) 68 328 30 36 ; (+48) 68 328 26 84 W.Lewandowski@ia.uz.zgora.pl A-2 016, Konsultacje: czwartek 10:30 - 12:00
Obrazek użytkownika Andrzej Maciejewski
Dyrektor Instytutu Astronomii prof. dr hab. Andrzej Maciejewski (+48) 68 328 28 28 A.Maciejewski@ia.uz.zgora.pl A-2 019, Konsultacje: środa 9:45 - 11:15
Obrazek użytkownika Krzysztof Maciesiak
Adiunkt dr Krzysztof Maciesiak +48 68 328 2724 k.maciesiak@ia.uz.zgora.pl A-2 023, Konsultacje: środa 13:30-15:00
Obrazek użytkownika Olaf Maron
Starszy wykładowca dr Olaf Maron (+48) 68 328 22 24 o.maron@ia.uz.zgora.pl A-2 024; A29 329 -> Konsultacje: wtorek 16:40-18:10;
Obrazek użytkownika Giorgi Melikidze
Profesor prof. dr hab. Giorgi Melikidze (+48) 68 328 22 26 g.melikidze@ia.uz.zgora.pl A-2 022, Konsultacje: piątek 13:00-15:00
Obrazek użytkownika Roberto Mignani
Profesor prof. dr Roberto Mignani 68 328 2520 A-2 011,(brak zajęć, urlop)
Obrazek użytkownika Dipanjan Mitra
Adiunkt dr Dipanjan Mitra (brak zajęć, urlop)
Obrazek użytkownika Krzysztof Stasiewicz
Profesor prof. dr Krzysztof Stasiewicz 68 328 2805 krzy.stasiewicz@gmail.com A-2 - 025, Konsultacje: środa 9:00-10:30
Obrazek użytkownika Andrzej Szary
Adiunkt dr Andrzej Szary (+48) 68 328 27 24 a.szary@ia.uz.zgora.pl A-2 023, (brak zajęć, urlop)
Obrazek użytkownika Agnieszka Słowikowska
Adiunkt dr Agnieszka Słowikowska (+48) 68 328 25 20 a.slowikowska@ia.uz.zgora.pl A-2 011, (brak zajęć w semestrze zimowym)

Pracownicy naukowo-techniczni / Administracja

Obrazek użytkownika Władysław Barylski
mgr Władysław Barylski (+48) 68 328 30 20 w.barylski@ia.uz.zgora.pl Pracownik techniczny Wieża Braniborska
Obrazek użytkownika Emilia Gil
mgr Emilia Gil (+48) 68 328 73 60 e.gil@ia.uz.zgora.pl Administracja A2-9 (28)
Obrazek użytkownika Marek Sendyk
Marek Sendyk (+48) 68 328 30 18 m.sendyk@ia.uz.zgora.pl Specjalista naukowo-techniczny Wieża Braniborska