Pracownicy

Władze Instytutu Astronomii

prof. dr hab. Andrzej Maciejewski

Dyrektor Instytutu Astronomii
A.Maciejewski@ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 441 862, (+48) 789 441 767
A-2, 025, 30

Konsultacje: środa 11:00 – 12:30

More Detail

dr hab. Wojciech Lewandowski

Z-ca Dyrektora Instytutu Astronomii
W.Lewandowski@ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 441 999, (+48) 789 441 799
A-2, 016

Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30

More Detail

Zakład Astrofizyki

dr Bartosz Gauza

Adiunkt
B.Gauza@ia.uz.zgora.pl

Urlop naukowy

More Detail

dr Magdalena Szkudlarek

Adiunkt - kierownik zakładu Astrofizyki
msz@astro.ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 442 246
A-2, 014

Konsultacje: czwartek 13:00 – 15:00

More Detail

prof. dr Roberto Mignani

Profesor zwyczajny
rmignani@googlemail.com
A-2, 015
More Detail

dr Michał Żejmo

Adiunkt
m.zejmo@ia.uz.zgora.pl
(+48) 691 053 011
A-2, 012

Konsultacje: wtorek 7:30 – 9:00

More Detail

Zakład Radioastronomii

dr Krzysztof Maciesiak

Asystent - kierownik zakładu Radioastronomii
k.maciesiak@ia.uz.zgora.pl; jezyk@astro.ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 441 834
A-2, 023

Konsultacje: poniedziałek 11:30 – 13:00

More Detail

prof. dr hab. Giorgi Melikidze

Profesor zwyczajny, Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą
g.melikidze@ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 441 946
A-2, 022
More Detail

dr hab. Jarosław Kijak

Profesor UZ, Prodziekan
j.kijak@ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 441 954
A-2, 017

Konsultacje: środa 11:00 – 12:30

More Detail

prof. dr hab. Ulrich Geppert

Profesor UZ
U.Geppert@ia.uz.zgora.pl; Ulrich.Geppert@dlr.de
A-2, 022
More Detail

prof. dr hab. Krzysztof Stasiewicz

Profesor zwyczajny
K.Stasiewicz@ia.uz.zgora.pl , krzy.stasiewicz@gmail.com
(+48) 789 441 843
A-2, 019
More Detail

dr Andrey Timokhin

Profesor UZ
a.timokhin@ia.uz.zgora.pl
A-2, 020
More Detail

dr Karolina Rożko

Adiunkt
k.rozko@ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 442 247
A-2, 015

Konsultacje: wtorek 11:00 – 13:00

More Detail

dr Dipanjan Mitra

Adiunkt
dmitra@ncra.tifr.res.in
A-2, 022
More Detail

dr Andrzej Szary

Adiunkt
a.szary@ia.uz.zgora.pl
A-2, 024

Konsultacje: piątek 14:00 – 15:30

More Detail

Administracja

mgr Emilia Gil

Specjalista
e.gil@ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 442 232
A-2, 28
More Detail

Pracownicy naukowo - techniczni

dr Marek Sendyk

Administrator sieci, Specjalista naukowo - techniczny
marek@astro.ia.uz.zgora.pl; m.sendyk@ia.uz.zgora.pl
(+48) 789 441 990
A-25, Wieża Braniborska
More Detail

Władysław Barylski

Referent techniczny
W.Barylski@ia.uz.zgora.pl
68 328 30 20
A-25, Wieża Braniborska
More Detail

Kontakt

Instytut Astronomii Uniwersytetu Zielonogórskiego

Uniwersytet Zielonogórski Budynek A-2 (pok. 9)
ul. Prof. Z. Szafrana 2, 65-516 Zielona Góra

(+48) 68 328 73 60
iauz@astro.ia.uz.zgora.pl

Pon – Pt   9:00 – 14:00

Media Społecznościowe