You are here

Scientific staff

Pokój
Adiunkt dr Dariusz Woźniak D.Wozniak@ia.uz.zgora.pl
Profesor prof. dr hab. Ulrich Geppert 68 328 2805 Ulrich.Geppert@dlr.de A-2 025 -> Konsultacje: piątek 11:00-13:00;
Janusz Gil (1951 - 2014)'s picture
Profesor prof. dr hab. Janusz Gil (1951 - 2014)
Dorota Gondek-Rosińska's picture
Profesor UZ dr hab. Dorota Gondek-Rosińska (+48) 68 328 22 15 d.rosinska@ia.uz.zgora.pl A-2 013 -> Konsultacje: poniedziałek 15:45 - 17:45;
Roman Juszkiewicz (1952-2012)'s picture
Profesor prof. dr hab. Roman Juszkiewicz (1952-2012)
Jarosław Kijak's picture
Profesor UZ dr hab. Jarosław Kijak +(48) 328 24 56, (+48) 68 328 29 48, jkijak@astro.ia.uz.zgora.pl A-29 107b; A-2 017-> Konsultacje: poniedziałek 11:00 - 12:30;
Wojciech Lewandowski's picture
Z-ca Dyrektora Instytutu Astronomii dr hab. Wojciech Lewandowski (+48) 68 328 30 36 ; (+48) 68 328 26 84 W.Lewandowski@ia.uz.zgora.pl A-2 016, Konsultacje: czwartek 12:00 - 13:30
Andrzej Maciejewski's picture
Dyrektor Instytutu Astronomii prof. dr hab. Andrzej Maciejewski (+48) 68 328 28 28 A.Maciejewski@ia.uz.zgora.pl A-2 019, Konsultacje: środa 9:45 - 11:15
Krzysztof Maciesiak's picture
Adiunkt dr Krzysztof Maciesiak +48 68 328 2724 k.maciesiak@ia.uz.zgora.pl A-2 023, Konsultacje: środa 13:30-15:00
Giorgi Melikidze's picture
Profesor prof. dr hab. Giorgi Melikidze (+48) 68 328 22 26 g.melikidze@ia.uz.zgora.pl A-2 022, Konsultacje: piątek 13:00-15:00
Roberto Mignani's picture
Profesor prof. dr Roberto Mignani 68 328 2520 A-2 011,(brak zajęć, urlop)
Dipanjan Mitra's picture
Adiunkt dr Dipanjan Mitra (brak zajęć, urlop)
Krzysztof Stasiewicz's picture
Profesor prof. dr Krzysztof Stasiewicz 68 328 2805 krzy.stasiewicz@gmail.com A-2 - 025, Konsultacje: środa 9:00-10:30
Andrzej Szary's picture
Adiunkt dr Andrzej Szary (+48) 68 328 27 24 a.szary@ia.uz.zgora.pl A-2 023, (brak zajęć, urlop)
Magdalena Szkudlarek's picture
Adiunkt dr Magdalena Szkudlarek (+48) 789 442 246 (w godz. od 10 do 15) msz@astro.ia.uz.zgora.pl 014 (A2)

Technical staff / Administration

Władysław Barylski's picture
mgr Władysław Barylski (+48) 68 328 30 20 w.barylski@ia.uz.zgora.pl Pracownik techniczny Wieża Braniborska
Emilia Gil's picture
mgr Emilia Gil (+48) 68 328 73 60 e.gil@ia.uz.zgora.pl Administracja A2-9 (28)
Marek Sendyk (+48) 68 328 30 18 m.sendyk@ia.uz.zgora.pl Specjalista naukowo-techniczny Wieża Braniborska